Sklepy Internetowe - Intermedia Agencja Reklamowa Zielona Góra

Sklepy internetowe

Oferujemy usługę wdrożenia sklepu internetowego - od projektu po jego wdrożenie, optymalizację czy też szkolenie z jego obsługi.

Profesjonalnie wdrożony sklep internetowy zapewni Państwu szybsze pozyskanie i utrzymanie klienta. Estetyczny wygląd zwiększy zaufanie marki.
header site photocooperate site screen

Etapy tworzenia sklepu internetowego

Naszym zadaniem jest wykonanie nie tylko estetycznego, funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim wykonanie jej w sposób profesjonalny.
Aby końcowy efekt współpracy satysfakcjonował obie strony, konieczne jest zapoznanie się każdego Klienta z procesem tworzenia sklepów internetowych.
1

Kontakt i wycena

Analiza zapytania, oferta z wyceną zakończona podpisaniem umowy

2

Projekt i wdrożenie

Projekt graficzny, UX, dostosowanie treści, wdrożenie, rozwój i testy

3

Optymalizacja SEO

Optymalizacja i dostosowanie sklepu pod wyszukiwarki Google

4

Utrzymanie i rozwój

Administracja, bieżąca pomoc w obsłudze i rozwoju sklepu

Uruchomimy dla Ciebie sklep internetowy!
Nieważne czy chcesz otworzyć sklep internetowy z częściami samochodowymi, artykułami biurowymi czy sklep odzieżowy, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, który sprawy, że Twój sklep wyróżni się wśród innych!

Elastyczność oprogramowania PrestaShop/WooCommerce umożliwia stworzenie dowolnego projektu graficznego wraz z indywidualnymi funkcjonalnościami. Projekt graficzny jest pierwszym elementem, jakim ocenia Klient po wejściu do sklepu internetowego!
Dowiedz się więcej
realization picture
presta project pciture

Przykładowe funkcjonalności sklepu internetowego

  • checkNielimitowana ilość produktów oraz kategorii z możliwością dowolnego sortowania ich
  • checkPrestashop posiada podstawowe opcje produktu: nazwę produktu, określenie kategorii, cena brutto (brutto generowana na podstawie netto, domyślny VAT 23%)
  • checkZarządzanie klientami (edycja danych klienta, podgląd historii zakupów, wyszukiwarka po imieniu, nazwisku, miejscowości, loginie)
  • checkZarządzanie zamówieniami (zmiana statutów zamówienia, która informuje klienta na jakim etapie jest jego zamówienie - po każdej zmianie jest automatycznie wysyłany list e-mail informujący)
  • checkZarządzanie rabatami
  • checkZarządzanie opcjami transportu, płatnościami
  • checkZarządzanie stanami magazynowymi
  • checkZarządzanie treściami podstron, pozycjami w menu
Demo sklepu
Sklep PrestaShop dostosowany do urządzeń moblinych
RWD to technika projektowania strony internetowych, aby jej układ dostosowywał się samoczynnie do rozmiaru okna urządzenia, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów.

Strona utworzona z wykorzystaniem Responsive Web Design jest uniwersalna: wyświetla się dobrze na dużych ekranach oraz na smartfonach i tabletach.
Dowiedz się więcej
realization picture
presta project pciture

Integracje PrestaShop z Allegro, Ceneo, systemami magazynowymi

Zwiększ swoją sprzedaż internetową dzięki integracji sklepu z Allegro, popularnymi porównywarkami cen oraz pasażami handlowymi. Dzięki modułowi Allegro w dowolnym momencie możesz automatycznie wystawić wybrane produkty ze sklepu do platformy Allegro.

Dzięki modułom integracji z programami magazynowo-księgowym w łatwy i szybki sposób możesz zarządzać sprzedażą, wystawiać dokumenty sprzedażowe i udostępniać aktualne stany magazynowe.
Dowiedz się więcej